Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Foghúzás, fogtömés után miket...

Foghúzás, fogtömés után miket lehet enni?

Figyelt kérdés

Több fogamat fogják csinálni.Az egyik oldalon már most sem tudok rágni,és a másik oldalt fogják csinálni,igy jópár napig nem fogok tudni rágni.

Miket csináljak?

Turmix,tejbegríz,húsleves?


2013. okt. 24. 10:59
 1/3 Nabilah válasza:
Először is. Foghúzás esetén mindig tilos a tejtermék fogyasztása,de ezt az orvosnak is mondania kell,legalábbis szokták mondani.....Enni pedig akkor tudsz majd,amikor a zsibbadás elmúlik/gondolom kapsz érzéstelenítőt/.
2013. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tömés után mindent lehet enni, ha lejárt az orvos által megszabott idő (úgy emlékszem, 2 óra).


Foghúzás után 1 hétig nem szabad tejet és tejtermékeket enni, mert megerjedhet a szájban és elfertőzi a sebet, ezenkívül késlelteti a sebgyógyulást.

2013. okt. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 4 fogat húztak ki fogszabályzó miatt. Én simán ettem madártejet. Nem lett tőle semmi bajom se :)
2013. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!