Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Naturland zöld teája tényleg...

A Naturland zöld teája tényleg csak utánzat?

Figyelt kérdés
rávettem magam hogy éljek picit egészségesebben, vettem magamnak zöld teát. a naturland termékét vettem. most azt mondták nekem chaten hogy a naturlandos csak utánzat, n em igazi zöld tea. én most nem tudom, végülis ez egy elég híres cég, gyógyteáikat viszik is szerintem sokan, 400 forintot fizettem ezért a teáért tényleg csak utánzat lenne? nem tudom mit gondoljak
2009. nov. 13. 22:13
1 2
 11/11 anonim válasza:

Amúgy olvasgatni valónak a Naturlandos Zöld teáról:


[link]


Csekkold le, itt kb. mindent leírnak róla és minden Tescoban lehet kapni. Eleinte az íze nagyon rossz volt, de már hozzászoktam és minden reggel megiszom egy csészével. Nagyon egészséges.

2013. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!