Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A sok török kávé árt?

A sok török kávé árt?

Figyelt kérdés
naponta 6-7 kavet megiszom torok kavet,nagyon jolesik,es aludni is birok.meg semmi bajom se volt hall istennek ,ha nem iszom akkor faj a fejem!38 eves vagyok!
2007. okt. 4. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Gondolom,hogy török ka´vét akarta´l i´rni???

A sok káve´,akár török,aka´r ma´sfe´le nem ege´szséges.Se a gyomrodnak,sem az idegrendszerednek.Valószínü azért fáj a fejed ha nem iszol annyi ka´ve´t,mert megszokta már a szervezeted,(mint a cigi)e´s hiányzik.Igy reagálja le.

Pro´ba´lj tea´t inni,e´s igy fele´re csökkentsd a ka´ve´adagodat.

2007. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. A török kávéban ráadásul még a zacc is benne van, ennél nem tudom, lehetne-e töményebb egy kávé. Jó ötlet a tea, azt is lehet jó erősre főzni, és ugyanolyan élénkítő hatása lesz, de kevésbé árt. Persze abból sem egészséges a sok, se első lépésnek megteszi. Aztán lassan egyre több kávét kellene kiváltani teával, majd a teák közül egynek-egynek az erejét csökkenteni. Így lassan talán nem fog annyira megviselni a kávé elhagyása. 2 normál(!) kávét meghagyhatsz, a többit próbáld meg elhagyni!
2007. okt. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
5000
2021. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!