Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Spar dobozos mustár is...

A Spar dobozos mustár is Univer? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát vettem a minap egy Spar-os dobozos mustárt és rá volt írva hogy gyártó: Univer product Zrt. És az a lényeg hogy a rendes márkás Univer mustárt is ez a cég gyártja, tehát akkor a Spar-os mustár is márkás UNiver termék???
2009. nov. 15. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok gyártó gyártja a saját "márkás" termékét és mellette még több hálózatnak (Spar, tesco...) egy olcsóbbat. Az, hogy ugyanaz a gyártója, nem azt jelenti, hogy ugyanaz van benne. Kóstold meg mindkettőt és akkor megérzed a különbséget.
2009. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vmi "gagyi" konzervkukoricán láttam h gyártó Bonduelle, de jó is volt.
2009. nov. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A pannonmill lisztje pl. teszkós csomagolású. És nem rosszab minőségű csak frankón fel tudnak vásárolni rengeteget és ezért olcsóbb. Van ott dolgozó ismerős tőle van az info.
2009. nov. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tesco mosóport pedig a Henkel gyártja.
2009. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Persze, csak ugye nem kell költenie a gyártónak reklámra, csomagolásra (lsd teszkós, sparos csomagolás, ami tök sima, egyszerű) stb, ezért is olcsóbb.
2009. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A CBA-s habos pudingot is a Mizo gyártja. Mint ahogy a Norbi update 1-es ugyanilyen pudingot is. A különbség annyi, hogy az előbbi 55 Ft, az utóbbi meg 85 Ft. És a CBA-s is édesítővel készül.
2009. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a mustár, csak a címke más. Mint ahogy a MiZo is több áruházláncnak gyárt tejtermékeket. Amikor ott dolgoztam, felváltva töltöttem ugyanabba a joghurtgépbe MiZo, Reál, CBA és SPAR-dobozokat. Ugyanazon a gyártósoron készülnek ezek a termékek általában. Persze van, ahol nem...
2009. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igazuk van teljesen az előttem szólóknak, de szerintem ebben az esetben nem erről van szó. véleményem szerint a Spar-os mustár borzasztó.
2009. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm mindenkinek
2009. nov. 15. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
tescos energiaitalt is a bomba gyártja. ha nem is olyan izü, de finom. finomabb mint pl a sparos
2012. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!