Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Bors-mánia vagy betegség?

Bors-mánia vagy betegség?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Eddig nem igazán törődtem vele, mostanában viszont egyre inkább észreveszem magamon én is, amit a szüleim mondanak: Túl sok borsot eszem. Eddig nem különítettem túlzott jelentőséget neki, mert hát szeretem, miért ne ehetném. Viszont már látom én is, hogy ami sok az sok... Már szinte mindent megborsozok, és ez nem vicc, egyedül az édes ételeket nem. Ha megérzem a bors illatát, egyszerűen nem bírom megállni hogy ne szórjak az ételemre belőle, imádom az ízét... Van, hogy már egy natúr kenyeret is megborsozok, anélkül nem is kell... Sehol sem hallottam még ilyesmiről, és érdekelne a véleményetek, mi, illetve mitől lehet ez, mit tanácsoltok... Körülbelül így tudok elképzelni egy alkoholistát, vagy más függőségekkel élő embert... Elnézést, ha rossz helyre nyitottam a kérdést.

2013. nov. 4. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
A kenyeret még nem ,de én is mindenre tekerek keveset amire lehet nekem még nem szóltak érte..
2013. nov. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Segíti a zsírégetést. Bajod szerintem nem lesz tőle.
2013. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!