Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet rendelni starbucks-o...

Hol lehet rendelni starbucks-os termoszt rendelni online?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert amit külföldön vettem egy ENGLAND-os termoszt de sajnos összetört és megjavítani nem tudom hogy meg lehet-e.. és ezért szeretnék újat rendelni.

2013. nov. 8. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nem találsz termoszt? Miért kell rendelni? Miért nem jó a márka nélküli termosz? Te burzsuj kis sznob.
2013. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan írni (beszélni) akkor inkább ne is tedd, ugyanis ezen az oldalon segítenek az emberek másoknak nem pedig leoltják, te gyökér
2013. nov. 9. 13:43
 3/5 anonim válasza:

Ez nem sznobság, hanem minőség. Én vettem egy márka nélküli termoszt konyhafelszerelés boltban, és nem is a legolcsóbbat, mégis dobhatom ki igazából, mivel ha inni szeretnék belőle konkrétan minden illesztésnél folyik..

Ennyit erről. Engem is érdekelne honnan tudnék rendelni, hivatalos oldalról ugyanis nem lehet.

Budapesttől pedig elég messze lakom.

2013. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ebay-en van minden:)
2013. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Rendelni nem lehet,csak a Starbucks kávéházban lehet megnézni az aktuális kínálatot.
2016. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!