Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pécsett honnan rendelhetek...

Pécsett honnan rendelhetek finom tortát? Magda, egerszegi kizárva, nem műanyagot szeretnék

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 20:27
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát már mindenhol csak ezeket a szarokat lehet kapni sajnos.Mecsek cukrászdában érdeklődj vagy kóstolj meg egy szeletet hogy milyen van a Plázába is meg az Árkádban is van.Azért mondom ezt mert a sütijeik nagyon finomak :)
2009. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindíg a Kovácsból rendeltem régen. De mióta a szomszédunk otthon is süt mert cukrász, azóta tőle veszem. Isteni, gyönyörű és tudom, hogy nincs benne semmi szutyok. De a Kovácsban tényleg nagyon finomsak a sütik.
2009. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és a kovács az hol van? én még sosem hallottam róla
2009. nov. 19. 08:20
 4/11 anonim ***** válasza:

A Kovács Kertvárosban van a Nagy Imre úton. Ahol a régi UPC iroda volt.Írd le honnan és mivel mennél oda és megpróbálom nagyjából leírni az útvonalat.


Cím: 7632 Pécs, Nagy Imre út 35-37..

Telefonszám: +36 (72) 437-512

2009. nov. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi...hát mondjuk árkádtól...gondolom 6os 7es
2009. nov. 19. 18:48
 6/11 A kérdező kommentje:
ja még egy kérdés...cukrász a szomszédod? és hogy él meg belőle? vagy már nem dolgozik? nagyon szeretnék cukrász lenni...mondják hogy fizikailag megterhelő...( jelenleg jogot tanulok...)
2009. nov. 19. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen Árkádnál felszállsz a 6-osra és a Várkonyi N.u-i megállónál leszállsz. Átmész a másik oldalra és elindulsz fölfelé a Fema irányába. Bal kéz felől lesz a Kovács cuki. Nem lehet letéveszteni.

A szomszédom jelenleg GYES-en van. A munkáltatója megszűnt tehát nincs hová vissza mennie. Kitanulta a virágkötészetet, és itthon süt tortákat, esküvőkre, szülinapokra stb... Gyöngyörűek és nagyon fincsik. És csokrokat is köt. Úgyhogy ez egy kis kereset kiegészítés neki amíg nem talál állást. Amúgy tényleg strapás meló, de akiben meg van a kreativítás és a szakmai alázat az szereti csinálni. Egyszóval tanuld csak azt a jogot, bár marha száraz mert nekem is volt benne részem, de azzal többre viheted az életben. A cukrászkodás inákább legyen a hobbyd. Sok sikert.

2009. nov. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
megtaláltam :) tejszines málnatortát rendeltem...nagyon kedves volt a hölgy mert 9re értem oda,és láttam hogy csak 10kor nyitnak ki de ő beengedett és felvette a rendelésem.remélem finom is lesz.
2009. nov. 20. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy :) Örülök, hogy segíthettem. És biztosan fincsi lesz. Az egyik kedvencemet rendelted, úgyhogy ha eszed gondolj rám egy falat közben :) Köszi. Üdv: Timi
2009. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
huu akkora ez a torta hogy 3 napja esszük...és isteni.ezentúl csak innen rendelek tortát és máskor is betérek hozzájuk.gondolni fogok mindenképp :) köszi még1x
2009. nov. 22. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!