Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha mostantol csak 5fajta...

Ha mostantol csak 5fajta etelt ehetnel eleted vegeig, miket valasztanal?

Figyelt kérdés

Ebben benne van minden kategoria, leves,fott etel,suti,keksz,tejtermek, pekaru, nasi, zoldseg- gyumolcs stb.:)

Koszonom,ha irtok!


2013. nov. 20. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis gyorsan ölő mérget, de azonnal...


Mint hasát szerető hedonistának, ez rémesen kevés. Ki tudnék találni 5, jobbára nagyon összetett ételt, amivel ellennék egy ideig, de azért ez túlságosan durva lenne hosszútávon.


De próbáljuk meg.

Zöldséges rántotta, zöldségleves, rengetegféle olajos magvat tartalmazó magkenyér, mákos-almás-körtés-kókuszos-mazsolás-etc. süti mogyorós-diós-kesus csokiszósszal (ez igazából 2 étel, de nem baj, a gyümölcsök pedig nyersek benne), egy komplikált, sült hagymát és sült cukkinit tartalmazó saláta... Ez az első ötletem, de ezt azért jobban meg kellene gondolnom, s utána kellene néznem a szükséges tápanyagoknak is, hátha kifelejtettem valamit, ami kell (bár nem írtam le minden összetevőt minden ételnél).

2013. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hű.

rántott csirkemáj, rántott karfiol, tyúkhúsleves sok tésztával és sárgarépával, nagyapám füstölt kolbásza sok hagymával, kockasajt kígyóuborkával.

Azta, azt hittem, könnyebb lesz összeírni, de nem :)

2013. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első voltam és a saláta természetesen nemcsak a sült dolgokat tartalmazza, hanem rengeteg nyers zöldséget is. Ha nem lett volna világos.
2013. nov. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
gombás rántotta, sült csirkemell kukoricás-répás rizzsel, lecsós máj rizzsel, túró almával, dió
2013. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Csirkemell

Rizs

Banán

Kefír

Húsleves

2013. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

spenótszószos tészta

répafőzelék

gombapörkölt barna rizzsel

rántotta

lecsós csirke barna rizzsel

2013. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Babgulyás

gyümölcsleves

bakonyi sertésszelet galuskával

sült hal savanyúsággal és rizzsel

zsömle

2013. nov. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam nem tűnt durvának, de amikor elkezdtem rajta gondolkodni komolyan beizzadtam, ahogy beleképzeltem magam :D nehéz választás mert imádok mindenféle kaját, de asszem ezek lennének:

Bableves

Ananászos csirkemell

Rizs

Rántotthús

Tyúkhúsleves

2013. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem krumpli, kenyér, csoki, babos akármi, gomba.
2013. nov. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
89%
töltött káposzta, gyros, paprikás krumpli, sült krumpli, palacsinta
2013. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!