Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha nincs közületek,...

Lányok, ha nincs közületek, akinek kéne egy alacsony, nyomi, ronda fiú, akkor miért lenne bűn, ha elkezdenék prostizni mostantól?

Figyelt kérdés
Úgysem kellek én egy lánynak sem, folyton elutasítanak vagy olyan undorral átitatott fejet vágnak, ha leszólítom őket, persze értem én, hisz ezek szerint nagyon csúnya fiú vagyok, kénytelen leszek prostizni most már, csak nem értem miért kell még azokat a fiúkat is bántani, akik a prostizásra kényszerülnek, ha egyszer úgyis a lányoknak nem kell a magunkfajta fiú.
2013. nov. 9. 21:25
 1/6 zotanbro ***** válasza:
persze tedd azt :D igy majd biztos talalsz vkit... szarjal le mindent koncentralj arra amit szeretsz es kesz . majd jonni fog egy hasonloan "szep" lany mint te..
2013. nov. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nincs semmi gondom ha prostizni jársz. És igazából másnak sem, ha nem reklámozod.
2013. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit érdekel a véleményük?!

Fogod magad, kinézel egy olyat, akire ki is tudnád csapni, és befizeted magad egy körre.

Ne kérdezősködj, ne keress önigazolást, hanem tedd meg - ha mered! Mert neked vszeg ehhez is kell majd mersz, hiába csak "üzlet".

2013. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bűn, menj. Igazából nem érdekel:) Nem is értem honnan veszed, hogy bűn lenne:) Viszont ha véletlenül mégis belebotlanál egy olyan lányba, akinek bejössz, ne nagyon reklámozd neki, hogy prostizol. Rossz fényt vethet rád, és lényegesen rontja az esélyeidet. Ja és így se nagyon reklámozd, mert ha lenne valaki aki szóba áll veled, az ezt vissza fogja vetni:)
2013. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy bűn? nekem tökmindegy,mit csinálsz...nekem nem ártasz vele, ha prostizol
2013. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel, hogy prostizi jársz amíg nem mondod el.

Alapból ebből csak a lányok szoktak balhét csinálni ha összejössz velük és utána elmondod, de leírásod alapján nem fenyeget az a veszély, hogy összejössz valakivel szóval nem lesz gáz belőle. De ha össze is jössz ne mond el és ennyi.

2013. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!