Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen fajta oreo-k vannak?

Milyen fajta oreo-k vannak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ugye van a sima meg van fehér csoki bevonatos, de vannak más fajták is? (Magyarországon kaphatók)

2013. dec. 5. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát van az eredeti, meg amin kívül tejcsoki bevonat van, meg amiben az eredeti töltelék helyett kakaós töltelék van. Én ezeket ismerem, de lehet, hogy van még másféle is.
2013. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként most utánanéztem és hihetetlen, hogy mennyi féle van! Minimum 25!!! Amiket írtam, azokat itthon vettem, de még pár fajta biztos kapható itthon is.
2013. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És nem tudod, hogy hol? A nővérem nagyon szereti és gondoltam, hogy kap egy kis válogatást karácsonyra :)
2013. dec. 5. 15:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A Müllerben kapható:eredeti,fehércsoki mázzal ,tejcsoki mázzal,kakaós töltelékkel és mini kiszerelésben. Más fajtát szerintem Magyarországon nem árulnak.:(
2013. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia nem tudom hova valósi vagy de Budapesten van egy hely ahol lehet majdnem midegyik oreoból kapni

Budapest, Damjanich utca 26/b

2015. aug. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én ezeket ismerem: sima, vanília kekszben csokis töltelek, bevonatos, fahéjas, meggyes, narancsos, mandulás, double oreo, mini, és van egy emeletes, amiben eper, és mandula van. Ja es van sütis, meg epres. Ezeket ismerem. Ezekből ha jól tudom a narancsosat, az epres-mandulásat, és a sütiset nem lehet kapni ha jól tudom. De több is van, csak azok nem jutnak eszembe.
2018. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!