Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha hízni szeretnék, akkor...

Ha hízni szeretnék, akkor magas szénhidrát tartalmú ételeket egyek?

Figyelt kérdés
Már sokmindent próbáltam, csak azt nem hogy figyeljek a szénhidrát bevitelre. Szedtem már minden félét, vitaminokat, béres cseppet, fogamzásgátlót, de semmitől nem híztam meg! Ha sok szénhidrátot viszek be akkor sikerrel járnék? Esetleg van valami magas szénhidrát tartamú étrendkiegészítő? A válaszokat köszönöm előre is!
2009. nov. 22. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
így van, tészták, kalács, péksütemény, kenyér, szendvics, szószok.
2009. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Minden étkezéshet egyél meg plusszban egy-két szelet kenyeret, a fött kajákhoz is.
2009. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. akkor kenyeret kennyérrel eszek ezután:) És neki esek a kalória táblázatnak:)
2009. nov. 22. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy jó módszer,hogy napjában ötször kajálsz!És azokat maiket elöttem irtak..,én igy próbáltam hizni és bevállt!De persze emellett súlyzóztam is,ezáltal is jött rám pár kiló ami izom!:)
2009. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

Nagyon szép és jó, amit itt előttem leírtak a diplomás szakemberek, dietetikusok.

Nem is veszem a bátorságot, hogy megcáfoljam, de azért figyelmeztetni szeretnélek arra, hogy ettől csak hájas és beteg leszel.

Hízni vágyó egyéneknek új termékünket ajánljuk: Big mac!

Vény nélkül kapható "gyógyszer" garantáltan hatásos!

2009. nov. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát hájas semmiképpen nem leszek, mivel alig alig hízok valamit, ha hatásos is hogy ilyen ételeket eszem még akkoris kb 20-25 kilót kéne felszednem hogy hájasnak nevezzem magam:) Ám a Big mac-től sem hiszem hogy egészségesebb lennék!
2009. nov. 22. 23:16
 7/12 anonim ***** válasza:

tegnap 22:37-es: amit irsz, az nem igaz, mindkét fiam igy étkezik már majd egy éve, és eddig csak 5-6 kilóval lettek nehezebbek, izom ugyan nött rájuk, de zsir egy picike se.

Ez alkat kérdése, és mivel a kérdezöenk az a gondja, hogy túl sovány, ezért még a Big Mac se árt, ha nem csak azt eszi.

Természetesen sportolnia kell, de az gondolom nem is kérdéses.

2009. nov. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vékony típusú ember vagyok, de azt meg szabad kérdezni, hogy miért akarsz hízni?
2009. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze:) Mert saját magamnak nem tetszem ilyen vékonyan! Sosem voltam ennyire sovány az 51-et mindig tartottam, bár még a is kevés volt. Egyszer sikerült meghíznom 55 kilóra és azt szeretném elérni újra de nagyon nehezen megy, ha sikerül is egy-két kilót hízni egy kis stressz és már le is ment:( 170cm hez a 48 kiló.... udvariaskodás ide oda akkor is kevés.
2009. nov. 25. 12:13
 10/12 anonim válasza:
Szia! Sikerült híznod? Hogy? 173 cm vagyok és 52 kg, két gyerek után.Tudsz ötletet adni hogy hízzak? Köszi!
2012. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!