Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Don Pepéből megéri csirkeszárn...

Don Pepéből megéri csirkeszárnyat rendelni?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok és szobatársakkal terveztük, hogy rendelnénk a csirkeszárnyból ami ~2600 Ft és 16 darabos.

Mivel 4-en lennénk rá így kb. 700 Ft-ból kijönne és mindenkinek jutna 4 csirkeszárny.

Az lenne a kérdésem, hogy mekkora szárnyakat adni. Jól lehet úgy lakni, ha megeszek mondjuk 2-t és mellé főznék ki rizst?

Mekkora szárnyakat adnak kb.? Esetleg képet tudna valaki küldeni?


2013. dec. 7. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem, hogy mekkora szárnyakat adnak.* javítva
2013. dec. 7. 22:37
 2/6 Dwight Schrute válasza:
100%
kb akkora mint a kfc-ben a hot wings. abból nekem kell vagy 7-8 hogy jól lakjak, ha kicsit nagyobb is a don pepe-ben akkor is minimum kéne vagy 5 szerintem rizs mellé
2013. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Négy darab csirkeszárny még viccnek is kevés, nem lehet annyival jóllakni.
2013. dec. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mekkora az etvagyatok,nekem eleg negy csirkeszarny,ha koret is van,akkor kevesebb is.:)

Rendeljetek,egy probat meger, es keszitsetek melle sultkrumplit, ketcupot,majonezt,bbqt stb, ha feltek,hogy ehen maradtok.:)

2013. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ment a 3 db zöld kéz.

Akkor kb. mekkorának képzeljem el a szárnyakat? Mert elég felemás válaszok jöttek. :D

Én nem vagyok olyan nagy étvágyú és én is úgy terveztem, hogy kb. 2 csirkeszárny és jó sok rizs vagy sült krumpli mellé. És úgy olyan 450-ből kijön 1 adag, ami annyira nem vészes. :D

2013. dec. 8. 11:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Probaljatok ki! De a rizst hanyagold, a sultkrumpli az igazi hozza es sok martas!:)
2013. dec. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!