Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen pekarut vesztek a...

Milyen pekarut vesztek a mindennapokban? Mit szerettek a legjobban, mi fogy a leginkabb?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat!
2013. dec. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tesco extra van nem messze tőlünk,oda szoktunk menni.Ott van fél kilós kovászos kenyér,imádom,3 nap múlva is finom puha.Ugyanott tigris vekni néven fut 25 dekás kenyér,van parikával megszórt és borsos is.

Ezen kivül pizzás,fahéjas csiga,pizzás és fokhagymás tejfölös kifli, croassant, mindenféle izű fánk,amit ott veszünk.

Van egy kedvenc pénségem is,ott kenyérlángos,minipizza, mindenféle töltelékes kelt tészta,teljes kiőrlésű kifli amit veszek.

(de sokszor inkább otthon én sütök,most is 3 féle lett a kelt tésztából)

2013. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit én nagyon szeretek:

- csokis- és vaníliás croissant

- kakaós- és fahéjas csiga

- kalács (és kürtőskalács :))

- sajtos rúd

- sajtos pogácsa

- túrós batyu

- sima sajtos stangli

- briós

- dejós búrkifli


Főleg a Kolosy téri sütödében szeretem ezeket nagyon, illetve a Martini pékség is jó, a Bécsi út/Vörösvári út sarkán.

2013. dec. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom. Igazsag szerint en nem szoktam pekarut sutni otthon de lassan az osszes,eddig jol bevallt peksegemben csalodok.

Kezdem ugy erezni,hogy egy jellegtelen tesztabol keszitenek mindent,csak a tolteleken varialnak es mindent tuledesitenek.:)

A Cserpes az egyetlen,amiben meg nem csalodtam,de az elsosorban nem pekseg. Illetve az a table,az viszont eleg draga.

A tesco- lidl stb.vel annyi a bajom,hogy jokor kell erkezni,mert frissen valoban finomak,de rovid idon belul kiszaradnak,es akkor mar elvezhetetlenek nekem.

2013. dec. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!