Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy boltban...

Létezik, hogy egy boltban eladott dobozos kakaóban nem az van, aminek kéne lennie?

Figyelt kérdés
Nem volt felbontva meg semmi, rendesen le volt zárva, elvileg kakaónak kellett volna lenni, de nem az volt szerintem. Inkább olyan volt, mintha ilyen dobozos kávé lett volna benne, olyan íze volt, meg a színe is inkább olyan volt, de az egészen biztos, hogy kakaós doboz volt, kívülre az volt ráírva.
2013. dec. 10. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy elfelejtetted felrázni, és csak a permeátumot ittad le a tetejéről...
2013. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármi előfordulhat. Én könyvesboltban vettem lefóliázva olyan Headway munkafüzetet, ami tollal végig ki volt töltve. Szerencsére szó nélkül visszacserélték, bár ők sem értették, hogyan történhetett.
2013. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy a gyárban valami miatt elrontják a csomagolást. A bátyám az egyik áruházlánc logisztikai központjában dolgozik és két-három havonta szokott hozni nekünk is azokból az árukból, amik nem eladhatók az miatt, mert például nem az van a címkén, mint ami belül.
2013. dec. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!