Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak meg könnyen és...

Hogyan hízzak meg könnyen és egyszerűen? Persze egészségesen, nem zsíros kajákkal szeretném tömni magam

Figyelt kérdés

Alig eszek, naponta 1-2x eszek... mindig csak akkor eszek amikor éhes vagyok, amúgy meg nem tudok enni. most már kajákkal is úgy vagyok tényleg, hogy amikor VAN kedvem akkor eszek csak,meg amikor persze éhes vagyok, de ez nem elég hízásra.

vékony vagyok, szeretnék min. 10kg-t feldobni magamra:( hogy vegyem rá magam arra hogy rendszeresen egyek,naponta 5-6 x, és persze mindennap!! ?

(azért is eszek keveset,mert unom az itthoni főtt kajákat)



2013. dec. 12. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha genetika akkor sehogy sem fogsz. Amugy meg tápszer, orvos felírja ha megkéred.
2013. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a kakaó segített. Minden nap lefekvés előtt igyál egyet 3,5-ös tejből, az elalvásban is segít. Ha nagyon szereted, nap közben is ihatsz víz-tea helyett shake-et, kakaót, csak ne cukros üdítőket.
2013. dec. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!