Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mivel ízesítitek a teát?

Mivel ízesítitek a teát?

Figyelt kérdés

Nem a világ nagy kérdése, de nagyon érdekelne. Naponta teázok, kicsi korom óta, vendégségben is, ha lehet, teát választok üdítőnek. Az érdekelne, Ti mivel ízesítitek? Magában isszátok, vagy kevés cukorral, citrommal, tejjel, karamellel bolondítjátok meg, esetleg rummal?

Ha van kedvetek, kedvenc receptet is írhattok, örülnék neki :)


Ma egy friss citromfű levelet tettem a sima gyümölcsteámba, nagyon érdekes íze lett.


2009. nov. 25. 14:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Hm, én is tettem már citromkarikát a kancsóba és furán néztek rám, hogy teához így nem szoktak :D Szerintem jól nézett ki :)

Most friss citromfüvet szedtem, azt tettem egyszerű gyógyteába, hozzá kis tej+barnacukor. Nagyon finom :)

2009. nov. 25. 20:15
 12/14 anonim ***** válasza:
citrom és édesítő, betegen méz és citrom:) semmi extra fűszert nem szoktam belerakni, alapból az ízesített teákat kedvelem. most a narancsos fahéjas a nagy kedvenc:) a kókuszos meg tényleg jó tejjel:)
2009. nov. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2010. febr. 6. 16:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Mézzel, karamellel, juharsziruppal. Mind különös ízhatást ad.
2010. márc. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!