Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mihez illik a mustár?

Mihez illik a mustár?

Figyelt kérdés
Mustár függő vagyok és nagyon rákattantam. De nem igazán tudom hogy mihez illik igazán. (az az igazság, hogy kb. mindenhez megeszem) De azért próbálom visszafogni magam.

2013. dec. 21. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mustáros csirkeszárny:-D
2013. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem.

Nekem az a személyes kedvencem, hogy egy szelet kenyeret belerakok a pirítóba, a pirítóst megkenem mustárral, és teszek rá sajtot, amit előtte megolvasztottam a mikróban. A sajtot csak egymagában teszem be egy tányéron, és megvárom, amíg annyira megszilárdul, hogy fel lehet vakarni. Utána teszem a mustáros kenyérre. És ez nagyon finom. :D

2013. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Húsfélékhez: virsli, kolbász, miccs, bármilyen más sült hús, szalonna.
2013. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
úú a 2 k'rvajól hangzik ezt megcsinálom:D meg a többieknek is köszi
2013. dec. 21. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Én magában képes voltam enni a mustárt amikor terhes voltam. Karajt szoktunk csinálni mustárosan, fokhagymával. A szeleteket bepácolom mustárral és fokhagymával, kicsit megsütöm mindkét oldalukat, majd a maradék páccal + vízzel készre párolom.
2013. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Bundáskenyér mustárral megkenve.

Én nem vagyok egy mustárrajongó, de mióta így megkóstoltam a bundáskenyeret, azóta csak így eszem.

2013. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledkezzünk meg a jó öreg "Mézes mustáros hússzeletekről" sem.
2013. dec. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mindenféle húshoz. Szerintem... Bundás kenyeret én is ettem mustárral :) Szalámi(k), májas. De kipróbáltam lekvárral is :))) Az nekem nem annyira jött be.
2013. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vajas kenyér mustárral megkenve, főtt húshoz, virslihez, mustáros fokhagymás sült csirkemell szeletek, hot-dog, hamburger, sült kolbász.
2013. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! (:
2013. dec. 30. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!