Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy romlott a gépsonka?

Figyelt kérdés
Kicsit fura íze meg szaga volt,de ettem 1szeletet belőle.Lehet bajom tőle?Ma vettük a boltban,de lehet hogy nem volt jó.Honnan állapíthatom meg?
2013. dec. 22. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
"szag"
2013. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a szaga, íze, és tapintásra ragacsos, tapadós, akkor biztos rossz.De ha felbontol egy védőgázas csomagolást, és rossz szagot érzel, az természetes is lehet, kevés ideig hagyni kell szellőzni az ételt, és akkor elmegy az a fura szag.
2013. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem szaga inkább fura illata volt és nem volt ragacsos a felszíne.amúgy babát várok és ezért vagyok ideges emiatt.
2013. dec. 22. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, az állagán biztos látszik.

Boldog babavárást és kellemes karácsonyi ünnepeket :)

2013. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm és remélem nem lesz gond.
2013. dec. 22. 21:55
 6/10 anonim válasza:
100%
Ha rád kacsint vagy önállóan csúszik a tányéron,valószínű,hogy nem túl egészséges már megenni.
2013. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő múlva lehet tőle bajom?
2013. dec. 22. 22:11
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Semmi bajod nem lesz. Ha terhes vagy akkor meg amíg meg nem szülsz nem leszel beteg.
2013. dec. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Túlspilázod, még ha romlott is lett volna, írtad, hogy 1 szeletet ettél meg belőle.


Ez olyan mintha egy romlott almába harapnál bele. Egybe beleharapsz, nem lesz tőle semmi bajod, ha az egészet megeszed, na akkor.


Nem gépsonka, de én nemrég a frankfurti virslivel voltam így. Olyan fura szaga és egy kicsi leve is volt, azt hittem romlott, de megcsináltam, megettem, nem lett tőle bajom, pedig ettem vagy 10 darabot.


Szerintem az lehet, hogy régen rengeteget ettem, mostanában kevésbé, és megszoktam az akkori terméket, mármint akkoriban még nyomatták ízfokozókkal meg különféle tartósítókkal. Ha akart volna se tudott volna levet meg szagot ereszteni.


Mostanában meg persze egyikben sincsen, másként tartósítják, attól még az ugyan olyan jó, lesz egy kis szaga, meg leve.

2013. dec. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nyálkás és savanykás a szaga, ne egyél belőle többet.

Attól az egy szelettől nem lehet bajod. De többet ne !

2013. dec. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!