Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Holnap lesz karácsony és a...

Holnap lesz karácsony és a családomnak valami karácsonyi reggelit szeretnék készíteni. Mi legyen az? 12/L

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

uhh, hát nem is tudom, olyanok jutnak eszembe, hogy natúr joghurtba teszel narancsot vagy mandarint, pici mézet, szórsz bele őrölt fahéjat. néha szoktam olyat csinálni, hogy almákat héjastól félbevágok, óvatosan kikanyarítom a magházukat, megkenem ecsettel a fél almákat mézzel, a közepükbe lekvárral elkevert darált diót teszek, szórok rájuk pici fahéjat, és sütőben sütöm őket kb. fél óráig, az elején letakarom a tepsit alufóliával egy ideig.

vagy ha vannak otthon nagyobb sütikiszúróitok, pl. nagyobbacska fenyőfa, csengő, akkor azzal szúrhatsz ki szeletelt kenyérből, és karácsonyi alakú szendvicsek lesznek. vagy csak tejbegríz, tejberizs, amibe mazsolát főzöl pl., és a tetejére a kakaót vagy fahéjat fenyő vagy csillag vagy akármilyen alakban szórod.

ilyesmik jutnak eszembe, de biztosan más is ír majd ötleteket :)

2013. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a vàlaszt! :-)
2013. dec. 23. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy gyakorlott a konyhaban, de az amerikai palacsintat es a csaszarmorzsat egyszeru elkesziteni,talalhatod lekvarral,nutellaval,mezzel.

Ha inkabb sosat szeretnel,akkor keszits omlettet vagy rantottat, reszelj ra sajtot es talald egy szelet piritossal ,zoldsegekkel.

Vagy bundaskenyeret szinten zoldsegekkel,sajttal.

Csinalhatsz reggelre forro csokit vagy kakaot,ha szeretitek,esetleg teat naranccsal,fahejjal,mezzel,citrommal izesitve.

Ird le,mennyire vagy gyakorlott,mert rengeteg jo otletet tudok,pontos receptekkel,de nem szeretnek regenyt irni,feleslegesen.:)

2013. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!