Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nektek mi a kedvenc szendvicse...

Nektek mi a kedvenc szendvicsetek?

Figyelt kérdés
Mármint miket tesztek rá,mit esztek mellé.

2013. dec. 27. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vaj, sonka, ketchup. VAGY

Vaj, sonka, kockasajt, paradicsom.

2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 II.Dartheon ***** válasza:
90%

Régebben a selyemsonkás szendvics volt, de a kedvencem az a gyulai kolbászos, jégsalátás, magyaros vajkrémmel megkent szendvics :D

csak sajna ritkán eszek ilyet :)

Amúgy meg a csízió sajtos melegszendvicset is szeretem, valamilyen kolbász vagy szalámi rá, esetleg vöröshagyma, zöldhagyma még rá.

2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Meleg/még frissen sült baguette paradicsomkarikákkal, mozzarellával, bazsalikomlevelekkel, olívaolajjal megöntözve... ha én sütöm a baguette-et, akkor néha szezámmagosan csinálom.
2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Angus marha, duplasajttal, békönnyel meg bárbekjó szósszal sok hagymával dikk!!!
2013. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Csináltam már olyat, hogy kiszedtem a zsemléből a belsejét, összekevertem tejföllel, vagdostam bele szalámit/sonkát/virslit vagy ami épp volt, összekevertem (esetleg még majonézzel is) és visszatöltöttem a zsemlébe, majd megszórtam reszelt sajttal és mehet rá a teteje. Lehet furin hangzik, de finom :D

Mellé meg paradicsom-paprika-uborka mehet.


Azt is szeretem amikor vajjal megkenem a kenyeret/zsemlét/kiflit, egy kis tányérban összekeverek tejfölt májkrémmel, és azt teszem rá utána a kenyérre, de van hogy nem teszem rá, hanem kanállal eszem, meg mellé sajtot meg akár zöldségeket is.

Ez is furának tűnhet, de aki már kóstolta, annak bejött, csak arra kell figyelni hogy normális májkrémet válasszunk, ne ilyen 40 forintos konzervet, mert azzal valószínűleg nem lesz túl ínycsiklandó! ;)

2013. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 3. és az 5. nagyon jó. Én nagyon szeretem a májkrémes/kenőmájasos kenyeret sajttal uborkával.A másik kedvencemre pedig párizsit/sonkát,sajtot teszek és ennek a tetejére majonézes kukoricát és salátát.
2013. dec. 27. 20:29
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Uuu majonézes kukorica is top listán van :D Nem csak szendvicshez hanem rántott sajthoz vagy -húshoz :)
2013. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

bármilyen maradék sülthús ,friss jégsalátával ,ubival ,káposztával sajtal majonnézel . /buciban vagy szendvics kenyérben

A másik nagy kedvencem : maradék rántott húsos zöldségekkel ..

2013. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

BLT :D

[link]

2013. dec. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utcsó nagy jó!
2013. dec. 28. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!