Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezt a csokit hol lehet még...

Ezt a csokit hol lehet még kapni? Népszerű csoki volt, csak mostanában sehol se találom, és ez a külföldi barátnőm kedvence.

Figyelt kérdés

[link]



Piros mogyorós csoki..


2013. dec. 27. 21:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Tescoba, Auchanba, Pennybe, Coopba néztem eddig eredménytelenül (legalábbis a közelben lévő boltokban nem volt)
2013. dec. 27. 21:03
 2/6 anonim válasza:
Ilyen csomagolásban már én se láttam régóta.
2013. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nonstopokban, kisboltokban meg lehet kapni.
2013. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is feltétlenül pont ebben a csomagolásban, de Piros mogyorós csoki kb. mindenhol van szerintem. Itt, ahol lakom, a legközelebbi bolt a Coop, és tucatjával szokott lenni kirakva.

Bár nem az általad linkelt, hanem ez a fajta: [link]


Azt nem tudom, hogy az íze más-e.

2013. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es válaszoló linkelt és amit te az ugyanaz, csak más a csomagolás, én kóstoltam és nem volt semmi különbség, ugyanakkora mogyi, ugyanolyan csoki, csak az hosszú volt ez meg inkább széles.
2013. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!