Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kávé? Mi a különbség?

Kávé? Mi a különbség?

Figyelt kérdés
miben különbözik az a kávé amit forró vízben kel elkeverni attól amit meg kell főzni? gyengébb? vagy a hatás Ugyanaz csak gyorsabban lehet elkészíteni?

2013. dec. 28. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
A főzött kávé finomabb.
2013. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

A fözött finomabb. a forró vízben elkevert kávék is finomak ,de ezekböl a minőségit kell venni pl : Davidoff.

A nescafék alacsony koffein tartalmuak .

2013. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Abban, hogy az instant kávé nem kávé, hanem egy mindenféle kakával dúsított műanyag. Koffeintartalma 1/10-e a normál kávéénak, konkrétan több cukor és tejpor van benne, mint kávészármazék. Egy vicc az egész.
2013. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kávéban nem vagyok ínyenc, úgyhogy nekem tényleg szinte csak annyi a különbség, hogy gyorsabban készül. Illatra a főzött kellemesebb, ízre attól függ, konkrétan melyik kávéról van szó, én instantot iszom, nem is különlegeset, nekem megfelel. Teában vagyok válogatósabb, holmi filteresekkel (amik drágábbak, mint a nemes teafüvek jó helyen véve) csak kényelemből foglalkozom, ha egy alig ízű meleg víz is megfelel. De az instant kávékkal nincs bajom, az olcsókkal sem.

Az instant kávé olyan erős, amilyenre készíted és az is ugyanúgy kávé, adalékanyagok nélkül, legjobb tudomásom szerint. Cukor és tej végképp nincs benne, nem a 2in1, 3in1 cuccokról beszélünk, azt hiszem.

2013. dec. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:

Az instant kávé a gyárilag lefőzött kávé beszárításával készül, ezért oldódik maradéktalanul.


Az más kérdés, hogy előre cukrozva és tejporozva is lehet kapni, és hogy a technológiából fakadó jellemzően gyenge minősége miatt gyakran aroma is van benne.

2013. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!