Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszab idő,...

Mennyi volt a leghosszab idő, ami alatt nem vettél magadhoz táplálékot? Miért? Hogy bírtad?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap műtét miatt. Azt hittem, nem fogom bírni, de végül jól bírtam. Bár elég ideges voltam, úgyhogy a kaja hiánya volt a legkisebb bajom. Az sokkal jobban zavart, hogy nem lehetett inni.
2014. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 és fél nap. Kíváncsiságból, plusz olyan lelkiállapotban voltam, hogy passzolónak éreztem.

Jól bírtam, különben abbahagytam volna, elvégre nem volt kényszer, én pedig hedonista vagyok s nem szoktam visszafogni magam táplálkozásilag. Máskor nem is tettem volna ilyesmit, az egy kivételes időszak volt. Eleinte bizonyára éreztem némi éhséget, de semmi különös. Az ötödik napon nagyon poénos volt, mentem sétálni s mintha félig részeg lettem volna, csak ez olcsóbb... Igaz, kezdtem mániákusan gondolni az ételre. Aztán igazán megéheztem s gyöngének éreztem magam, úgyhogy ettem egy kis aszalt gyümölcsöt, nem estem neki a hűtőnek...


Plusz egyszer 3 napig napszúrásom volt s eszméletemnél is alig voltam.


Olykor-olykor egy napig nincs étvágyam, akkor nem eszem. Ez jópár évente egyszer fordul elő.


Alapesetben viszont nem bírom ki evés nélkül (vagyis megéhezem), legkésőbb este eszem, s szűk egy nap után után a szénhidráthiány is be szokott ütni. Úgyhogy a direkt böjtnapok tartása fizikailag sem az én műfajom.

2014. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7 nap, betegség miatt.
2014. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap 2-3 zsömlét eszek, csak így üresen...és egész jól bírom még...!
2014. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!