Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Okozhat-e hosszútávon lelki...

Okozhat-e hosszútávon lelki traumát egy alkoholmérgezés?

Figyelt kérdés
Alkoholmérgezésem volt, örülök, hogy élek. Nagyon dühös vagyok magamra, szégyellem magam, és még sok hasonló dolog. Úgy érzem, hogy ezt nem tudom kiheverni egyedül és nem fog egyhamar menni. Úgy érzem, nekem segítség kell! Rettegek..olyan, mint egy rémálom, fel akarok ébredni! Okozhat-e hosszútávon lelki traumát? Ha ennyire megvisel már 2. napja lelkileg, mennyi időbe fog telni feldolgozni?

2014. jan. 1. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Megtörtént, megmaradtál, beláttad, hogy hibáztál. Ne szégyelld magad, mindenki csinál néha butaságokat,pár hétbe biztosan beletelik, míg nem fogsz már rajta kattogni. Én is mindig mérges vagyok magamra egy nagyon kiadós részegség után, és szar alaknak gondolom olyankor magam, kellemetlen visszagondolni is. De el fog múlni, hidd el. Ennél sokkal rosszabb dolgok vannak a világban. Szóval nyugi. :) Beszélgess róla a barátaiddal, próbáld úgy felfogni, mint egy tanulságos leckét.
2014. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod írj privátot segítenék neked a feldolgozásban átestem ezen! vagy akár itt írd le mi történt részeletesen!
2014. jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ja és 18/L
2014. jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En 16 évesen estek át egy gyomormosásos plusz vendégszeretèt élveztem a Péterfy detoxikálonak. Nekem semmi lelki nyomot nem hagyott, túlèltem azt ennyi.
2014. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Újévkor Zacher Gáboréknál ébredtél?
2014. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem. Nem is ismerem.
2014. jan. 3. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő a főtoxikológus a Péterfy toxikológiáján, mindig szerepel a tv-ben , hogy nem ugrik be?
2014. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!