Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Füstölt sajtot hogy kell...

Füstölt sajtot hogy kell hosszútávon tárolni?

Figyelt kérdés

Lengyelországból kaptunk rengeteg füstölt sajtot és el szeretnénk tárolni őket.Hol és miben tároljuk, hogy ne penészedjen és ne száradjon ki?

Köszönöm!


2011. okt. 9. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
le lehet darabonként fagyasztani, majd csak elővenni, amikor rákívántok. szobahőn kiengedve, olyan, mint a friss.
2011. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja és folpack, vagy alufólia is jó a csomagoláshoz.
2011. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Ha lefagyasztod, kenődni fog és gusztustalan lesz. Én próbáltam. Egyétek meg gyorsan, vagy egy részét ajándékozzátok el.
2011. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tudom kedves utolsó Te milyen sajtot fagyasztottál le, de én rendszeresen fagyasztok trappistát, karavánt, főleg, ha akciósak, nekem még nem volt gondom a fagyasztással.kingedve mindegyik ugyanolyan, mint előtte volt.

gondolom, a szóbanforgó lengyel füstöltsajt is félkemény lehet, akkor pedig fagyasztható.

2011. okt. 10. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!