Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Épp pepsit szürcsölgetek....

Épp pepsit szürcsölgetek. (ami nálm ritka, de mégis megkívántam) nem is tudom. Milyen pontosan az íze? Miből áll? Mi a pepsi és a coca-cola között a külömbség?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 13:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
édes.
2009. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
78%

Épp pepsit szürcsölgetsz akkor miért tőlünk kérdezed az izét??

Miből áll: olvasd el mit írtak az üvegre.

És vegyél egy colát aztán megtudod mi a különbség..

2009. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
valójában az igazi cola a Coca-Cola, a pepsi csak egy szar európai utánzat, ugyanis a Coca-Cola az USA-bol származik és van benne egy titkos összetevő ami a pespiben nincs.
2009. nov. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Én semmilyen kólák közt nem érzek különbséget.Nekem a Coca is ugyan olyan,mint az 55 forintos Lidl-ös kóla,vagy a Pepsi,meg akár melyik.Sose értettem,hogy lehet,hogy valaki nem szereti a Pepsit,csak a Cocát,az annyira hülyeség,még ha érzi is a különbséget,az is olyan kicsi,hogy nem lehet miatta csak az egyikfélét szeretni,Na mindegy,amúgy én utálom a kólát,mer marja a számat.
2009. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

kösz a válaszoka:)

nah az összetevői:víz,szén-dioxid,szinezékek:karamell,édesítők:aszpartám,k-aceszulefám+foszvorsav,citromsav.....de nekem ez egy kicsit magas0_0még csak hatodikas vagyok és ezeket nem tanultuk még......amugy az egy kicsit fura h a Colában egy csomó kcal-van a Pepsiben meg csak 100 ml-ben(2 L az üveg):0,302 kcal???

2009. nov. 29. 14:27
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A coca nekem édesebb, de pepsi hívő vagyok!
2009. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát te sem vagy tökéletes, hallod..:D Ilyenekkel foglalkozni...:D am én nagyon szeretem a colat de sosem iszom, mert nagyon egészségtelen, ráadásul tele van cukorral 16L
2009. nov. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
én mondjuk csak szilveszterkor szoktam inni meg ha van vkinek sznapja.....csak most megkívántam......de szerintem a pepsiben sokkal több a szénsav....nyammmmmmmmmmmmmmmmííííííííííííííííííííííííííí
2009. nov. 29. 14:49
 9/18 anonim válasza:
100%
érdekes..nekem a papsi tűnik édesebbnek
2009. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem a pepsi amit iszol az light :D a coca cola light-ban is annyi kalória van
2009. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!