Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy a hurkapálcikának ugyan...

Hogy a hurkapálcikának ugyan most mi köze van má a hurkához?

Figyelt kérdés
Azzal kell enni, vagy a hurka készítésénél használják?

2014. jan. 12. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Töltés után azzal zárják le a hurka két végét. Azért hurkapálcika.
2014. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mégis hogyan? Azzal kötik körbe? Hisz az egy darab fa...
2014. jan. 12. 21:56
 3/9 anonim válasza:

így

[link]

2014. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi, de ezt igy most nem értem. Minek az alma? Meg ez hogy kerül az általános iskolás technika órákra?
2014. jan. 12. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Azért nem érted mert retardált vagy. Ezzel zárják le a hurkát. Próbáld meg szimplán elfogadni és nem okoskodni.
2014. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De akkor nekem miért kellett vadgesztenye bábut csinálnom belőle 2. koromban? Meg széket? Meg asztalt? Ami ugyanúgy nézett ki mint a szék... :/


Az almát pedig továbbra se értem.

2014. jan. 12. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
A hurka két végén megcsavarják a belet, és átszúrják a pálcikával a csavarást. Ahogy a képen is látható.
2014. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
A linken többszáz hurkapálcás kép jön be a google képkeresőjében, az első oldalon nincs hurkás
2014. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És attól még, hogy az eredeti célja csak a hurkáról szólt, az okos emberek rájöttek, hogy egy csomó más célra is lehet használni. Kérdező, ha továbbra is szépen tanulsz az iskolában, akkor lehet, hogy egyszer te is ilyen okos leszel, de ha nem, hát legalább tanulsz más, okos emberekről.

2014. jan. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!