Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Holt találok ilyen krumpli...

Holt találok ilyen krumpli hámozót!?

Figyelt kérdés

Régóta keresek egyfajta krumpli hámozót.

Hasonlít ehhez: [link]

Csak a "pengéje" nem ez a hajlított izé volt hanem egy műanyag (általában fekete) keret ben egy penge lap.

(Ezekkel amit ma lehet kapni, csak kínszenvedés hámozni bármit is.)



2014. jan. 13. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kerámia keresztpengés szinte csúcsszupernek mondható. Feleségem ezekben az Auchan, Tesco és hasonlókban szokta venni a konyhafelszerelési cikkeket. Most láttam, hogy a teszvesz ill. vatera is árul ilyet (ráadásul olcsót).
2014. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Lidl-s van vagy öt éve, éles, mint a borotva még most is, pedig sokat használom.

Hasonlót minden multi konyhafelszerelés osztályán láttam már.

2014. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: igen, innen linkeltem a képet, ezeket már próbáltam, 2-3 burgonya után a kukába végezték...

#2-3: Próbáltam a kerámiásat is, de nem jött be, egyszerűen kínszenvedés volt használni, szintén a szemétbe végezte.

Olyant keresek, aminek acél pengéje van, de nem ez a meghajlított és bevágott izé...

2014. jan. 13. 20:31
 5/5 A kérdező kommentje:
(Sajna 8 éve 1db -ot vettem és nyárig bírta... nem gondoltam volna hogy ezek az izék lesznek majd helyette, ami akkoriban az olcsóbb gagyinak számított)
2014. jan. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!