Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kapszulás kávégép kérdés. Aki...

Kapszulás kávégép kérdés. Aki ilyent használ, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Használtan kaptunk ajándékba egy ilyen gépet két doboz kávéval. Miután elhasználtuk, természetesen ki lett dobva a doboz. Most nem tudom hány grammos kapszulát vegyek bele. Próbáltam az áruházban az eladó segítségét kérni, de sajnos az átmérő nem hasznos információ, mert a dobozra a gramm van írva. 3 cm az átmérője a bele való kapszulának. A dobozon úgy van meghatározva, hogy 6g, 6,5g 7g, 8g. Ebből sajnos nem tudjuk, viszont felbontani nyilván nem lehet míg meg nem veszem. Már vettem rossz méretet, még egyszer nem szeretném.
2014. jan. 16. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Írd be a google-ba a gép típusát és nyilván ott megtalálod a szükséges információkat, ha már nincsen meg a gyári használati utasítás. Feleségemnek Nespresso kapszulái vannak ott 10 kapszula netto 50 g.
2014. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi a neve, márkája a kávéfőzőnek?
2014. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Martello. Keresem, csak találok valami infót. Azért köszi a válaszokat.
2014. jan. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!