Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok pár perc alatt elkészí...

Írnátok pár perc alatt elkészíthető finom sütiket?

Figyelt kérdés
Főleg ilyen kelyhesekre gondolok, hogy belerakunk kis babapiskótát, kis pudingot kis ezt, azt, és kész. Tehát nem tepsi adagot szeretnék.

2014. jan. 27. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] ezt szoktam csinálni finom,gyors
2014. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lemaradt ,bolti kész piskótát használok hozzá.
2014. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be, ha gyorsan megkívánok egy kis sütit.

[link]

2014. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell, hogy az igazan finom etelekhez ido kell. De nehany gyorsabb: mikros suti bogreben, 10 perces fankgolyok porcukorral, kelyhesbol ezt szeretem:cukrozatan babapiskota tejben megmartva+vanilias kremturi+babapiskota+kremturo es a tetejere malna es afonya, amit fagysztottbol fel tudsz konnyen olvasztani. Hutoben nehany ora es fogyaszthato. Vaniliafagyival vagy malnafagyival a legjobb!
2014. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mikros süti


3 ek liszt, 2 ek kókuszreszelék, 1 ek olaj, 1 mk sütőpor, 1 mk citrom aroma, annyi víz hogy kissé ragyacsos tészt kapj 5 perc a mikroban


3 ek liszt, 2 ek tejföl, 1 nagy csipet só, 1ek olaj, 1 mk sütőpor, annyi víz hogy kissé ragyacsos tészt kapj 5 perc a mikroban

2014. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sima piskótalap, rá puding, gyümölcs, kis zselatin cukrozott, színezett és kész is!
2014. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!