Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eladóként, pultosként dolgozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladóként, pultosként dolgozó lányok! Mi a véleményetek róla, hogy álltok hozzá ha egy pasi pár perc beszélgetés, finom flörtölgetés után meghív egy kvra?

Figyelt kérdés
Sokszor van olyan hogy találkozom csinos pénztáros, eladó stb lányokkal, ugye mikor vásárolok valamit, és eddig egyszer csináltam olyet hogy meghívtam kvzni egy értékesítő csajt. Jól fogadta csak foglalt volt, de kíváncsi volnék mit gondoltok erről, persze ha bejön a srác elsőre akkor kérdem, nem úgy hogy egyáltalán nem
2011. jan. 12. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:

még diákként dolgoztam pultosként

minden nagyképűség nélkül mondhatom hogy a csinos kategóriába tartozom,plusz szoknya magassarkú volt a kötelező öltözék...

szerinted hány pasi próbálkozott be?

te a kávéddal még a szégyellős kategóriába tartozol:)

2011. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elsősorban nem a bulihelyeken lévő pultosra gondolok hanem tescoban gyógyszertárban, benzinkúton, ilyen amúgy semleges helyeken
2011. jan. 12. 09:55
 3/8 A kérdező kommentje:
a kérdés lényege hogyha elsőre bejön a srác és mondjuk 3 perc után meghív egy kvra akkor szívesen vele tartotok? (meló után persze) vagy inkább csak jól esik a dolog, bóknak veszitek és kibújtok alóla?
2011. jan. 12. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszik és éppen nem lennék foglalt elmennék:)


L/19

2011. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia, nekem is voltak már hasonló munkáim, és szerintem nincs ezzel semmi baj. a flörtölgetés közben már le tudod szűrni, hogy tetszel-e neki, ha vevő rá, akkor hívd el bátran.
2011. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, ha valakinek még van hozzáfűzni valója, vagy egy véleményen van az előzőekkel akkor tegye hozzá nyugodtan :D
2011. jan. 12. 12:47
 7/8 anonim ***** válasza:
ttt
2011. jan. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sosem fűztem még gyógyszertárost.Bár az első randin biztos megkérdezném hogy tudja elolvasni a dokik írását, mert ez rohadtul érdekel.Amúgy menj el vele...Ha patikában dolgozl keverhetsz ki 2 féle löttyöt.egyik amitől bevadul, és neked esik(váó, ha ez lenne jelezz) a másik amitől elálmososdik, és ha nem oké a randi le lehet tiplizni, hazavisz és pont.
2011. jan. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!