Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha már egy...

Miért van az, hogy ha már egy falat se fér belém az ételböl, de sütiböl mégis tudok enni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre kiváncsi vagyok. Mert én is mindig így vagyok ,fullra vagyok rendes kajával. de olyan még nem volt ,hogy sütit ne tudjak enni.

Bár én nagyon édesszájú vagyok.

2014. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,az édesszájúságnak is szerepe van szerintemDe én egyszer azt hallottam(nem tudományos körben)hogy evés után mivel az emésztéshez,felszívódáshoz ,a tápcsatornába (gyomor,belek)tolul a vér(még az agyba is kevesebb jut)....elálmosodunk.És a cukor viszont kell az agynak hamar...ha megemeled a vércukorszintedet,(gyorsan a szénhidráttal)csökken az álmosság.(lehet hogy ezért bírjátok?)
2014. febr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is így vagyunk vele, süti, csoki ilyenkor is jólesik. :-)
2014. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva vagyok: édességből egyből tele vagyok, de utána még sósat sokat tudok enni.
2014. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!