Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Pesten hol lehet egészséges...

Pesten hol lehet egészséges ennivalókat venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pesten tanulok és nagy bajban vagyok azzal kapcsolatban, hogy találjak pesten legalább egy olyan étkezdét ahol valamennyire egészséges ételt tudnék enni. Eddig a mekibe mentem, meg kínaiba, de ezek nagyon egészségtelenek, főleg, hogy most fogyókúrázni is szeretnék, amin a műkaják nem igazán fognak segíteni. A főzés ki van zárva, eleve nem vagyok egy konyhatündér és az órabeosztásaim se engedik, így kénytelen vagyok valahova beülni, esetleg elvitelre kérni ennivalót. :) Ha tudtok mondani olyan étkezdéket ahol valamennyire egészséges meleg ételt tudnék venni ebédre azt megköszönném. :) De fontos, hogy a pesti oldalon.
2014. febr. 15. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Éttermek vannak ilyenek, de azok nem olyan olcsók, mint egy kifőzde. Szerintem a legegészségesebb gyorskaja a Subway-ben van, de azokat elkezdték bezárni és nem is tudom, hogy van-e még Pesten, nagyon hasonló hely a bon forno, én sokszor itt kajálok, az Örsön, a Sugárban van, de biztos más helyeken is.
2014. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a subway egész jónak tűnik, elvileg a corvinban még lenne, de majd megnézem :) a bon forno is szintén jó lehet, de sajnos hozzám messze van :S
2014. febr. 15. 13:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Na de mi számít neked egészségesnek? Mert nekem pl a szendvics nem az.
2014. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán az Oktogonon van Subway, a bon forno-ban én tortillát szoktam enni, a szendvics pedig lehet nagyon egészséges is, ha úgy van elkészítve és most gyorskajáról beszélünk, az biztos, hogy egészségesebb, mint a sajtburger, mivel ezek a szendvicsek tömve vannak zöldséggel, amúgy ajánlhatnám a sushi bárt is a sushi nagyon egészséges, csak drága és éhes is maradsz tőle.
2014. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És mégis hol laksz Pesten belül?


Említetted a Corvint, ha a környéken laksz a Mester utcán a Liliom-Páva utcák közti blokkon van egy Mester Gyorsétterem nevű kifőzde, ott nagyon finom, mindenféle stílusú ételt lehet kapni és ebédidőben az utcáig áll a sor.


De akármelyik menüztető kifőzde egészségesebben főz a meki-kínai vonalnál, azokból meg a belvárosi kerületekben 50 méterenként van egy.

2014. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen a Corvin környékén lakom, úgy jó 1km-re tőle :)

Egyébként már azt egészségesnek mondanám amely nem olyan mű mint a mekis, ill kínai kaják.

Köszönöm szépen a válaszokat :)

2014. febr. 15. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!