Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ittál már Kofolát? Hogy ízlett?

Ittál már Kofolát? Hogy ízlett?

Figyelt kérdés
Magyarországon is ismerik az emberek? Nálunk minden kocsmában csapolnak jó hidegen nagyon finom :)
2009. dec. 9. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

igen ittam, kint szlovákiában!

szerintem egész jó, sőt:)

bár nem vok nagy kólázó, ritkán iszom csak ilyet...:)

2009. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ittam, szlovákiai szobatársam hozott, csak sajnos mire odaért, már nem volt olyan szénsavas, meg hideg, de azért fincsi volt :)

Itt mi nem ismerjük, nem lehet kapni tudtommal Magyarországon, csak nagy szemekkel néznek rád az emberek, hogy "az meg mi"?

Szobatársam is mindig a Kofoláról beszélt :D

22l

2009. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
iszonyatosan rossz volt szerintem :D ez az én szibjektiv véleményem... elvileg citromos kóla...de szerintem egyáltalán nem olyan... :D
2009. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Ittam.Engem a cukormentes cola-ra emlékeztetett.
2009. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A Kofola egy szénsavas üdítőital, amelynek gyártója a Kofola a.s. Színe és jellege hasonlít a hagyományos kólához, íze azonban teljesen más. Különlegességét a 14-féle természetes alapanyag adja, többek között alma-, meggy- és ribizlikivonat, valamint cukor, karamell és különféle gyógynövény-kivonatok. Szlovákiában és Csehországban a Coca-Cola és a Pepsi komoly konkurenciája. Az 1960-as és 1970-es években lett népszerű, amikor nyugati változatai még nem voltak kaphatók.


Szlovákiában sok vendéglátóhelyen csapolt formában is kapható.

(forrás: Wikipédia)

2009. dec. 9. 22:29
 6/20 anonim válasza:
100%
A kofola olyan mint a moslék.Mintha kóla lenne keverve jager-rel.Külön-külön imádom mindkettőt de együtt köpedelem.Tesco-ban lehet kapni.
2009. dec. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon szar :D nekem olyan az íze, mintha valami keserű likőr, Gabi fogkrém és tutti frutti is bele lenne keverve a kólába
2009. dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Nekem bejött, és elvileg forgalmazzák Magyarországon (láttam egy irodaház udvarán egy ajtó fölé kiírva).
2009. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ittam.Nekem nem nagyon ízlett, pedig többször is próbálkoztam vele :) Maradok a sima coke-nál.
2009. dec. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ittam még, de Coktat igen Horvátországban, és imádom :)
2009. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!