Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mostanában nem vagyok éhes,...

Mostanában nem vagyok éhes, főleg ma, miért?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy reggelire elég sokat ettem: egy szelet barna kenyér,2 db. virsli,kis mustár,egy pohár gyümölcs tea,2,5 db krumplis pogácsa. De azóta csak egy kis pattogatott kukoricát ettem,azt is már vagy egy órája,és nem vagyok éhes. Nem mintha nagyon zavarna,de a szüleim nem értik meg,főleg az anyám. Mindig azt találgatja,hogy fogyókúrázom,és nem érti meg hogy én csak akkor vagyok hajlandó enni,ha kell,mert egyébként se tudok sokat enni. Igen,régebben sokat ettem,de most már sokkal kevesebbet eszek. Miért? Talán mert nem vagyok megelégedve az alakommal? 14/L
2014. febr. 27. 16:32
 1/1 frodo# válasza:
Szia! Sajnos ennyi információból nehéz megállapítani, de ha jól érzed magad így, akkor nagy baj nem lehet :) Az feltűnt, hogy nagyon keveset iszol, ami nagyon befolyásolja az emésztést. A virsli, pogácsa, mustár pedig sok sót tartalmaz, ami tovább ront a helyzeten. Napi 2,5 L víz, szépen elosztva reggeltől estig jó lépés lenne elsőre az egészségesebb élethez. Illetve minél többször eszel egy nap, annál jobban felpörgeted vele az anyagcserédet. Csak ne virslit, hanem valami igazi ételt.
2014. máj. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!