Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Gundel étterem mennyire...

A Gundel étterem mennyire színvonalas?

Figyelt kérdés
A legjobb éttermek között van? Volt már valaki ott? Mennyire drága hely? Kinek mi a véleménye róla?
2009. dec. 13. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy színvonalas -e? Naná, hogy az. Egy nagy múltú vendéglátós család a Gundel, ehhez hűen az étterem is igen patinás. Az árakat illetően csekkold a honlapjukat! [link]
2009. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk a homar.blog.hun már olvastam róla elég lehúzó kritikát is, hogy mennyire nem méltó a nagyra becsült nevéhez. Ki kell próbálni aztán tudsz véleményt formálni, biztos van akinek nem jött be, míg van akinek igen
2009. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én régen ott voltam cukrásztanuló.

Olyan színvonalas és jó helyet még nem láttam.

Az ételek és a sütik is kitünőek.

2009. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi jópárszor voltunk a vasárnapi büfé-ebéden, néhányszor pedig hétköznap a'la carte (munkahelyem fizette :), üzleti partnereket vittünk oda) ettünk. Vegyes tapasztalatom van. A'la carte ettünk egyszer olyan sárgadinnyelevest, hogy ötünk közül négyen már hazafelé hánytunk :(, szintén a'la carte étkezésnél előfordult többször, hogy éhesek maradtunk a 3 fogás után: egy brit partnerünk úgy jellemezte a vacsorát, hogy "nagy tányéron pici piszok, pompásan tálalva". A vasárnapi büféebéd viszont mindig hibátlan volt, hatalmas választék, szépen tálalva és - különösen figyelembe véve az étterem színvonalát -igazán elérhető áron.

Nem tudom, hogy azóta változott-e (rég nem jártam ott, mert babám született), de az egyetlen igazán zavaró dolog a dohányzók nem megfelelő elkülönítése volt: egy légtérben, a terem egyik felében a dohányzók, a másik oldalon a nem dohányzók, "középen" egymás mellett. A füstnek pedig elfelejtettek szólni, hogy merre gomolyoghat. Ezért nem megyek oda, amióta a gyerkőc megszületett.

2009. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen most is van van nekik vasárnapként svédasztal, ami nem olyan drága és annyit kajálsz amennyit akarsz. Igaz persze nem az étlapról vannak a kaják de szerintem nem rosszak a svédasztalosak sem, de a lényeg az ember olcsóbban megtapasztalhatja a Gundel élményt.


A "kaja piszok" a tányéron szerintem az etikett miatt van.

Fél tonna kaját nem raknak rá.


Ezért jó a svédasztalt annyit pakolsz rá ammennyit akarsz :)

2013. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én dolgoztam ott, néhány hónapja léptem ki.

röviden, tömören: maga a Gundel egy színvonalas hely, azonban nem mindegy, hogy ki a vezető. és sajnos a mostani vezetők tönkreteszik az ebédet. már nem az a fontos, hogy hagyományok, a család, a hely, és egyebek... hanem hogy nekik minél több pénzük legyen, a dolgozóknak minél kevesebb. már nem a vendégek az elsők.

amikor én kiléptem, ugyan azon a héten még 4 ember lépett ki.

szerintem ez sokat elárul.

kár érte.

2016. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!