Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha én minden reggel fogat...

Ha én minden reggel fogat mosok és naponta 4-6 rágót elrágok órákig akkor nekem nem büdös a szám valamint nincs szájszagom és tiszta a szám?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 19:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és férfi vagyok és szeretek adni magamra...
2014. márc. 9. 19:46
 2/8 anonim ***** válasza:

ha adnál magadra, akkor este-reggel mosnál fogat :)

a másik: a rágópapírra is rá van írva, hogy menni az ajánlott napi bevitel, és a 6 már erősen nem ajánlott

egyébként mi a kérdés?

2014. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az esti fogmosással hogy állsz? Mert az a leglényegesebb.

Esténként használsz fogselymet? És szájvizet?


Ha nem mosol fogat esténként, akkor biztos, hogy elromlanak a fogaid, és azon nem fog segíteni akárhány reggeli fogmosás meg rágógumi sem.

2014. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hú,hát reggel mosom,ahogy írtam,ha este is mosnám azt is írtam volna a kérdésbe,nappal,ha úton vagyok akárhol,rágózok mindig és így tartom tisztán a szám.

Első: A kérdésem az ott van felül,az a kérdés.

2014. márc. 9. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Az esti fogmosás jóval fontosabb a reggelinél is!

Éjszaka nem eszel, nem rágsz, ami alapból tisztítja a fogakat, de ez a kisebbik ok.

A nyomósabb ok, hogy éjszaka zárva van a szád, ezért anaerob baktériumok szaporodnak el benne, amik nagyobb gondot okoznak, mint az aerob bacik. (amik inkább napközben szaporodnak, mert sokszor nyitva van a szád.)


Szóval arra a kérdésre, hogy tiszta e a szád, a válasz, nem! Mindenképpen érdemes lenne este is fogat mosni.

(Az meg hogy büdös e a szád, vagy van e szájszagod, nyilván így neten keresztül értelmetlen kérdés)

2014. márc. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Este is moss fogat, illetve nagyon fontos, hogy használj fogselymet, ezeket nem helyettesítheted sem a reggeli fogmosással sem egy csomag rágóval. És néha ellenőriztesd a fogorvosoddal a fogaid, mert a legnagyobb odafigyelés ellenére is előfordulhatnak kisebb lyukak, amiket időben kell kezelni, mert ha pl. lyukas a fogad, akkor a fogmosás meg a rágó nem fogja elvenni a szagát.
2014. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet rátok hallgatok és este is beütemezek egy fogmosást.
2014. márc. 9. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Naponta legalább 2x kéne fogat mosni.Ha félsz a rossz szájszagtól és elmész valahová(mondjuk találkozód van valakivel),akkor indulás előtt is mossál fogat,viszont ennyi rágózást nem tartok normálisnak,arról nem is beszélve,hogyha olyan munkád van ahol fontos a kommunikáció a másikat idegesítheti,hogy folyton ott van a rágó a szádban.
2014. márc. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!