Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért kivánom másnaposan...

Miért kivánom másnaposan ennyire a hamburgert?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Éhes vagy?
2014. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert másnaposan sok a gyomorsavad, valamint a zsíros/nehéz ételek segítenek a fennmaradó alkohol felszívódásában.


Egyébként emberenként változó. Én másnaposan nagyon sokat eszek pl., holott kifejezetten kisétkű vagyok amúgy. A férjem meg másnaposan egész nap egy falatot se bír lenyelni :)

2014. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze.

De most nem azért kivánom,mert éhes vagyok. A hamburgert nem is nagyon szeretem viszont ha másnapos vagyok ölni tudnék érte! Ez mitől van????

Amugy 23/L

2014. márc. 16. 11:23
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2.!:)

Én is, ilyenkor rengeteget tudok enni:DDD

2014. márc. 16. 11:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Én másnaposan az egyszerű margarinos kenyeret kívánom, de azt nagyon. Pedig nem tartozik a kedvenceim közé.
2014. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ohh:D

Én most chipset zabálok de úgy nagyon durván aztán majd alakul valami:D Meg rengeteget iszok

2014. márc. 16. 11:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van otthon, vegyél be multivitamint. A vitaminok,ásványi anyagok is sokat segítenek a másnaposságon. Na meg persze a sok folyadék nagyon jó ötlet.
2014. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó:) Pezsgőtabit ittam multisat használt már jól vagyok szinte a fáradságon meg a levertségen kívül:))
2014. márc. 16. 12:24
 9/9 anonim válasza:

Na nyugi, részegen, másnaposan én is halok a hambiért.

Egyébként érdemes is enni, mert tele van zöldséggel.

Jól írták, pótolni kell az ásványi anyagokat, a vitaminokat meg a vizet!

2014. márc. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!