Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ki tud egyszerűen elkészíthető...

Ki tud egyszerűen elkészíthető koktélt írni amit mindenféle mixer nélkül meg lehet csinálni és finom?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor azt is írd le hogy mi kell bele!:)
2009. dec. 15. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
?!
2009. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2009. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

egyik kedvencem a Naplemente:


eredeti bonbonmeggy likőr alulra, rá 100%-os rostos narancs, arra vodka. Az arányokat nem szoktam mérni, az italok elválnak egymástól, olyan színt kapsz, mint mikor megy le a nap. (vigyázz, 2-3-at megiszol, és tényleg lemegy :-)))

2009. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vodka-sprite
2009. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sprite-almás babardi
2009. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mármint málnás bacardi sry
2009. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)Várom még...:P
2009. dec. 15. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

én bólét szoktam csinálni:

1 üveg 7 decis vörösbort forralt bornak felforralok a szokásos cukorral, fahájjal, szegfűszeggel, de belereszelem 3 narancs héját is.hagyon kihűlni, ezután leszűröm (nem jó, ha iváskor a narancsreszelék kavarog benne), belekockázok sok gyümölcsöt, pl. 2 almát, a lereszelt héjú narancsokat, kis kiwi, akár banán, barack, meggybefőtt stb,...hozzáöntök 2 deci rumot, ezt az egészet beteszem egy fedeles jénai tálban a hűtőbe egy napra, hogy összeérjenek az ízei. másnap egy jól behűtött üveg pezsgőt tálalás elött rögtön hozzákeverek és kész. vigyázz mert nagyon ütős, de itatja magát:)

2009. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!