Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet túl egyszerű kérdés...

Lehet túl egyszerű kérdés kuponnal hogy kell fizetni Mcdonaldsban?

Figyelt kérdés
sziasztok évi ha két alkalommal vagyok mekiben és látom megint van ilyen kuponozós akciójuk én még sohasem csináltam ilyet annak már utánaolvastam hogy elvileg elfogadják a fekete-fehérben nyomtatott kuponokat is de hogy használjam őket? szóval köszönés után csak úgy adjam oda szó nélkül és ennyi, tudni fogják vagy mondjam előtte hogy kuponokat szeretnék beváltani stb.?:D
2014. márc. 18. 21:46
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még annyit hogy az összeset ki kell nyomtatni vagy csak azt amit szeretnék és azt kivágni, odaadni?
2014. márc. 18. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Odaadod a kezébe, hogy ezt kéred.
2014. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oda adod amelyiket szeretnéd! Elég csak azt oda adni amelyiket be akarod váltani! Kinyomtatod és kivágod amelyik kell.
2014. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. márc. 18. 22:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nyomtatnod sem kell, telefonról neten is be tudod mutatni, vagy ott kérsz egy kuponfüzetet.
2014. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!