Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Davidoff kávé szépen becsoma...

A Davidoff kávé szépen becsomagolva jó ajándék ballagás előtt egy tanáromnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rendszeresen kávézik, én ezt a márkát nem ismerem, de az ára miatt meg az elegáns doboza miatt nekem jónak tűnik. Sütőzacskóba becsomagoltam, a tetején lévő részt meg összefogtam, átkötöttem egy barna masnival, igényesen néz ki.

Nem gáz ilyet adni? Belefér az ajándékozós hagyományokba?(Bort nem akartam, mert kínosnak érezném kérdezősködni, hogy "na és milyet tetszik szeretni?", virágot meg azért nem, mert férfi, így a kávé tűnt jónak.)


2014. ápr. 27. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel már kész a csomag, sok okosságot nem tudunk írni. Ha azt írjuk, hogy ciki, akkor kidobod?

Közhelyes. A tanárok (legalábbis az én iskolás korom körül) rendszeresen kapnak a szülőktől kávét, s van(volt?) néhány jellemző dolog még.

Én olyasmiben gondolkodnék, ami a személyemhez kötődik. Közöm van hozzá. Pl., egy rajz. Sokkal többre értékelik a pénzben ki nem fejezhető értékeket, ami a diákra emlékezteti.

2014. ápr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Ön rendkívül kedves... Ha azt írja, hogy ciki, 10 másik válaszadóval együtt, akkor nem adom oda.

Máskülönben ő elég távolságtartó a diákokkal, az éves képzőművészeti kiállításon csak annyit jegyzett meg cinikusan, hogy "Számomra csak az a meglepő, hogy valakit ez érdekel.". Így nem gondolom, hogy ő a személyes, kreatív ajándékot többre tartaná a funkcionálisnál.

2014. ápr. 27. 21:20
 3/6 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább arról szól, hogy egy különlegesnek tűnő kávé van-e olyan elfogadott, mint a csokor virág.
2014. ápr. 27. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen adhatod. de keresd a limitált szériát: van belőle sima főzös ,nescaffé is.

[link]

Achanban fogsz kapni.

2014. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Már be is van csomagolva az ajándék...

Szerintem jó lesz egy kávézó férfinek, jobbat úgy sem tudsz kitalálni, ha nem akarsz italt.

A tanárok pedig, hogy minek örülnének jobban az kiszámíthatatlan. A lányom egyik tanára pl lábasokat kért az osztálytól a nyaralója felszereléséhez...( mi szülők le voltunk döbbenve ezen a valóban személyes kérésen)

2014. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szeretem a Davidoff kávét így lehet magamból indulok ki...szerintem az egyik legjobb kávé persze biztos vannak jobbak is de ez sem gagyi.Tehát pont jó választás szerintem nem kell ezt túl spilázni.Pláne hogy meg is vetted bemasniztad...nyugodtan odaadhatod. :)
2014. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!