Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki a Davidoff...

Próbálta már valaki a Davidoff kávét? Meg éri az árát? Vagy nem nagy szám?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor vettem apunnak amikor meg kulonlegessegnek szamitott es nagyon izlett neki, at is valtott ra. Aztan jott a Nespresso,azota olyat iszik,de nem utasitja vissza a Davidoffot sem. Megeri kiprobalni!
2013. szept. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem kávézom,de a párom igen.Nagyon szereti.
2013. szept. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp kipróbáljuk,csak azért nem akarunk csalódni benne,most is vettük majd 1200 Ft-ért kávét,és ugyan az mint a sárga chibo.
2013. szept. 17. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
anyukám nagyo nszeretei. Ha látok mindig evszek neki, mert ő sajnálja rá a pénzt
2013. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó, mint amilyenre árazva van. Hasonló színvonal 8-900-ért a Lavazza egyszerűbb termékei, de vannak az 1200-as szinten országonként meg pörkölés szerint szelektált dolgaik, azok simán jobbak a Davidoffnál.
2013. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Davidoff ,nagyon finom : keresd alimitált szériát ezt mindig november környékén lehet kapni : Ezek nagyon finomak :: A nescafé is nagyon jó : Oktober vége felé már megtalálod a neten ,hogy az idén mi alimitált széria : Auchan ,és Spar ,Inter Spar kapható .

tavalyez volt nagyon finom vot . [link]

2013. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bevált.
2013. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a válaszaitokat,kifogjuk próbálni,ha megyünk bevásárolni :D
2013. szept. 21. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!