Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Romlott csirkecomb?

Romlott csirkecomb?

Figyelt kérdés

Ma vettem az intersparban 50%-al leárazott csirkeszárnyat. sajnos nem néztem a dátumot (gondoltam ma jár le), viszont már tegnap lejárt (hogy árulhatják így?). nem olyan gyakran sütök húst, nem tudom eldönteni hogy ez büdös e vagy ilyen a szaga. a tapintása nem nyálkás, de elég csúszós/nedves, nem ilyen szokott lenni. most raktam be sütőbe. Nem szeretnék gyomorrontást kapni.


leírtak alapján jó lehet még?



2014. máj. 16. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel semmi baja. Nem úgy megy ez, hogy lejárt a dátum, és akkor gyorsan fogja magát és megromlik.
2014. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A kérdésben rosszul írtam, csirkeszárny, nem comb.



Nem akarok rosszul lenni tőle, de 1000 ft-ot sem akarok kidobni :(

2014. máj. 16. 15:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress egy jó orrú ismerőst és mutasd meg neki.
2014. máj. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gömbicica ***** válasza:

én ugy szoktam, hogy ilyenkor kis forró olajba beledobom a kérdéses husi egy darabkáját , és ha jó illata van, akkor ok. ha necces, kuka(

De nekem nagyon jó orrom van, ritkán fordul elő, hogy ilyen próbát tegyek.

2014. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Figyu, ha megsütöd és akkor sem érzed, hogy szaga lenne, akkor nincs baj. Általában az ember nem érzi, ha nyers, viszont, ha megmelegíti, akkor azt még náthásan is érzed, ha büdös és rossz.
2014. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, ha tegnapi lejáratú, akkor ma már nem lett volna szabad eladniuk még leárazva sem!
2014. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

tudom hogy ha tegnap járt le ,,hivatalosan,, ma még jó lehet! visszavinni nem tudom, mert 2 km-re van a bolt, és szakad az eső, és nem mellesleg már a sütőben volt mikor irtam, igy biztos nem veszik vissza :)


végül ugy döntöttem kuka, ha jó, ha nem, már nincs gyomrom megenni, annyit szaglásztam.


ezt sajnos buktam :( holnap a kutyusom örülni fog :)

2014. máj. 16. 15:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megcsinálhatod, főzheted, sütheted, a sütés-főzés a baktériumot legyilkolja. De ha fura szagot érzel sütés-főzés után, akkor inkább dodd ki, vagy tedd a mélyhűtőbe, és ha van ismerősöd, akinek kutyája, macskája van, az még nyugodtan megeheti.
2014. máj. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyenekkel nem vacilálok, inkább bukjak egy ezrest mint hogy egy hétig fossak-hányjak.

Meg ha már nem tudod eldönteni van e szaga,akkor necces. A friss,jó húst elég egyszer megszagolni,nem tapasztalsz semmit.

2014. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!