Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Magnum...

Tomi92 kérdése:

Mi a véleményetek a Magnum Silver jégkrémről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan? A Magnum olyan drága, hogy évek óta nem ettem ilyen márkás jégkrémet.
2014. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan? Milyen ízű? Am. így képről kicsit bizarr az a szürke bevonat.. :)
2014. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de a sima klasszikus Magnumot azért jobban szeretem.


Azoknak akik nem tudják milyen a Silver: kívül ezüst színű, belül pezsgőkrém van a közepén. Tényleg pezsgő íze van egyébként, de csak nagyon enyhén, úgyhogy berúgni nem lehet tőle. :D Az ezüst bevonatnak nincs semmilyen íze, és sima csokibevonat van az ezüst szín alatt.

2014. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az előttem szólóval értek egyet! Ez a jégkrém inkább érdekes, mint finom!

Ízét a tejcsoki határozza meg, mert a fehér jégkrém része és a benne lévő narancssárga csíkok (ez lenne a Marc de Champagne szósz, 7%-nyi)is elég semleges ízűek. Ez utóbbiból néha valami fehér szőlős/muskotályos íz elővillan, de egyrészt a csoki elnyomja, másrészt meg attól a 0,8 % Marc de Champagne tönkölypárlattól nagy csodákat ne várjunk. Így már az is érthető, miért nem érezzük benne egy kicsit sem az alkoholt.


Nálam is a Magnum klasszikusok a nyerők!!!


Egyébként én, ha nem tudom eldönteni egy nasiról, érdemes-e megvenni, keresek róla blogbejegyzést.

Erről is van pár:

magyar nyelvű: [link]


angol nyelvű: [link]

[link]


[link]

2014. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!