Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rántott hús bundájában mennyit...

Rántott hús bundájában mennyit számít, az ha zsemlemorzsa helyett búzadarát alkalmazok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kemény lesz, hogy nem bírsz beleharapni, és az ínyedet is kikezdi!
2014. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kőkemény lesz, a búzadara nem erre való.
2014. máj. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ellenben kukorica darával helyettesítheted részben vagy egészben, nagyon kellemes ropogós lesz és nem szikkad úgy meg, mint zsemlemorzsával.
2014. máj. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég hallottam, hogy a legjobb az összetört burgonyacsipsz.
2014. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mire gondolsz a "mennyit számít " alatt, mert pl kalóriában semmit sem számít.

Viszont ehetetlen lesz a panír, legalábbis számomra az. Életemben egyszer (nagyon-nagyon régen ) kevertem véletlenül össze a darát a prézlivel. Rá sem tapad rendesen a húsra, megég hamar, és pocsék kemény lesz.

2014. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most értetlenül állok ezelőtt, mert teljesen jó tapasztalatom van és konkrétan javasolni szoktam a búzadarát. Egyszer véletlenül párizsit paníroztam be vele és sokkal jobb lett. Később szándékosan sajtot is ebbe paníroztam és ugyanúgy működött. Megszokás után először szokatlan és az íze is másmilyen, de nekem bevált. Nem tudom, hogy ki mit csinálhatott rosszul.
2022. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!