Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kitaláltam egy receptet, de...

Kitaláltam egy receptet, de felek kipróbálni, Szerintetek hogy fog sikerülni?

Figyelt kérdés
Szoval a bundaskenyeret akarom továbbfejleszteni, azt talaltam ki hogy felvétel nehany tojást, amibe zsemlemorzsát szórok, annyit amibol egy sűrűbb massza lesz. Ezt olajban kisütöm, majd talalom,felszeletelve, mint egy tortát. Lehet bővíteni a receptet zöldségekkel, egyeb felvagotakkal..
2014. máj. 24. 16:29
 1/3 anonim válasza:
ha nem próbálod ki sose tudod meg. csinálj kis adagot, ha nem sikerül ne kelljen kidobni sokat. utána többet nem csinálsz. ha meg az egyszerű változat finom lesz akkor tehetsz bele sajt darabokat, zöldséget...stb. sok sikert.
2014. máj. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hagzik rosszul.

Ha van kutyád, akkor rögtön próbálkozhatsz nagy adaggal is :)

2014. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ehelyett inkabb csinálj ilyet: egy szelet kenyér egyik oldalát megkened mustárral, teszel ra egy szelet felvágottat es egy szelet sajtot. Egy masik kenyeret majonezzel kérsz meg, szinten felvágottat teszel ra es egy szelet sajtot. A ket kenyeret ossze borítod es tojásba martod mint a sima bundás kenyeret. Mindket oldalát készre sutod.

Finom es laktato

2014. máj. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!