Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék ismerkedni, sajnos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni, sajnos eddig sikertelenül. Viszont kitaláltam egy módszert, ami beválhat. Szerintetek érdmes kipróbálni?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy egy 17 éves srác vagyok. Nem nagyon megy az ismerkedés, viszont szeretnék egy barátnőt.

Azt találtam ki, hogy mi lenne, ha egyik nap "beitaloznék" mielőtt suliba megyek? Kicsit feloldódnának a gátlásaim és ki tudja, még szólni is mernék a csajokhoz, talán tudnék velü ismerkedni, stb. Nem úgy értem, hogy bebaszok, mint állat, csak pont úgy, hogy jól érezzem magam és veszítsek a feszültésgemből, szorongásomból. Szerintetek?



2012. nov. 5. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyeség.Oké,hogy kicsit feloldódsz de semmi értelme.Ráadásul ki is rúghatnak érte.
2012. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
másnap meg majd megint nem mersz oda menni hozzájuk egy nap alatt nem lehet csodát tenni. Tudod Roma sem egy nap alatt épült...
2012. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 panini ***** válasza:
100%
valóban nem nagy ötlet.
2012. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát én már hallottam jobb módszert is. Szerintem semmiképp ne próbáld meg, csak ha eltünteted a pia szagot, mert a lányok azt gyűlölik, és szerintem nem suliba kéne kipróbálnod. Légy kellően magabiztos, szedd össze mgad, pia nélkül is menni fog. ;)
2012. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A többi nap már nem gond. Mert alapból tudok beszélgetni csajokkal is, csak elkezdeni nem tudom. Nem tudom, hogy szólítsak meg bárkit is, pl. milyen indokból.

Viszont ha van bennem pia, akkor simábban menne...

2012. nov. 5. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a módszert inkább egy buliban alkalmazd ne a suliban:)
2012. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

én megcsináltam. életem egyik legnagyobb hülyesége volt (bár nem csajozás miatt csináltam meg, hanem fogadásból)

reggel éhgyomorra 2dl vodkát lehúztam, és nem reggeliztem.

kicsit rosszul lettem, nem igazán oldódtak a gátlásaim, ja és mindenki érezte rajtam az alkoholt. semmi értelme nem volt, csak sokszáz forint minőségi piát elpocsékoltam.

2012. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Buliba nem járok, meg szerintem azok a lányok se, akik egy normálisabb kategóriából valók.
2012. nov. 5. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:

Hehe. Te aztan nem semmi vagy.:)

Te magad is tudod,h ez butasag,mert alapbol meg kellene batorodnod.

2012. nov. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy szokványos módszer, de máshogy nálam nem fog menni, sajnos...
2012. nov. 5. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!