Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket fogyasszak...

Milyen ételeket fogyasszak egyaltalan mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Ossze-vissza eszek es bant mindenki. De hogy kell enni mert kover vagyok nem akarom sanyargatni magam de semmitol nem lakok jol es unalmamban,banatomban is eszek.
2014. máj. 30. 21:14
 1/5 gömbicica ***** válasza:

találj magadnak feladatot, járj el sétálni, futni, biciklizni ilyesmi. tehát semmi kajaközelség.

és mindig legyen nálad egy üveg viz.

az hogy össze visza eszel, és még nincs bajod mázli!

2014. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az unalom- és bánatevést magadnak kell megoldanod valahogy (ahogy írták, foglald el magad... de ha mégis eszel, légy résen, hogy ha nem vagy éhes, akkor legalább kalóriaszegényebb, könnyebb dolgokat), ha azt nem tudod, hogyan, mit, miért, mikor egyél helyesen, akkor kérdezz célratörőbben, nagyon keveset tudunk arról, hogy mit eszel.
2014. máj. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gömbicica ***** válasza:

amikor ugy érzéed, hogy éhes vagy, igyál egy pohár vizet. esetleg tegyél bele rendes citrom levét.

vagy ha mindenképpen kajálni akarsz, akkor minden evés előtt tégy egy pohár vizbe 1-2 teáskanáll almaecetet, és idd meg.

2014. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pont most találtam egy olyan oldalt, ahol kalóriaszegény ételek vannak! Én is épp kiszeretnék próbálni egy receptet az oldalról, csak még elég kezdő vagyok a konyhában, így picit félek. De remélem neked segít :)


[link]


Tök jó receptek vannak, eléggé ráizgultam az oldalra! :D

2014. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 egybaba ***** válasza:
Az éhség természetes dolog , nem kell félni tőle. A gyomornak jót tesz ha kiürül. Azonbna lehet nem is éhes vagy hane mgyomorsav túltengésed van , azt pedig fokozott zöldség és gyümölcsfogyasztással lehet csökkenteni - lugosítani. Ha pl zöldségeket eszel csoki meg bolti nyalánkságok helyett duplán jóljársz - nem viszel be sok kalóriát és vitaminos tápláló egészséges ennivalót eszel a savcskkentés mellett. Sokféle finom zöldség van én pl szeretem a kápia paprikát. Édeskés jól harapható és elég vastag. érzem hogy ettem valamit.
2014. jún. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!