Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitol lesz igazan kremes a fagyi?

Mitol lesz igazan kremes a fagyi?

Figyelt kérdés

Probaltam itthon dietas fagyit csinalni de egyiknel sem kapom vissza azt a kremes erzest.

Tojast sargajat nemhasznaltam. Ez lenne a baj?



2014. máj. 31. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A tejszín adná meg, de az a diétás verzióba nem fér bele...
2014. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejszín, tojássárgája és tej, ezektől fagylalt, ezek nélkül nem lesz krémes. Ha diétásat akarsz, valamennyit mindenképpen fel kell adnod az élvezeti értékéből.
2014. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
natur joghurtal probalkoztam de az nem az igazi...Koszoom a valaszokat
2014. máj. 31. 17:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy egy pohár joghurtot, 100-150 gr mirelit meggyet és pici édesítőt összekeverek aprítóban. Ez egy adag kb, de azonnal meg kell enni mert nagyon olvad, ha lefagyasztod akkor meg kemény lesz. Így elég jó állaga van.
2014. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bocsánat, csak elmentem magamnak a kérdést ;)
2014. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
500 ml fagylalthoz kb hany tojássárgája kell? Vagy milyen aranybankell lennie?
2014. jún. 2. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:
2 dl tejszín + 1 dl tej + 2 tojássárgája jó kiindulási alap.
2014. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig nemhasznaltam tojás sargajat,gondolom ezért olyan kása alagu mindig.nenevessetek ki nemvagyok cukrász:)
2014. jún. 2. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!