Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cseresznyébe a kukac. Hmm?

Cseresznyébe a kukac. Hmm?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ti nem szoktátok szétszedni a cseresznyét hogy megnézzétek van e benne kukac?és vajon egészségtelen?

2014. jún. 11. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem éri meg vele annyit pepecselni. A kukac nagyon jó fehérje forrás.
2014. jún. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Üjesen nem szejetem!
2014. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
de mindig szétszedem! :D el is megy vele az idő rendesen, aztán felidegesítem magam...
2014. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fóbiák. Ez is egy fóbia. Ha a kukac ártalmas lenne sorban halnának meg a gyerekek akik a fáról eszik. Sokszor a fán. :)
2014. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Az amelyikben van kukac,nos az egészséges. Az nem génkezelt amerikai sz#r,amitől károsodik az immunrendszered,vagy atomra" lepermetezett(telemérgezett) gyümölcs,oly annyira, hogy még 1 kukac sem enne belőle!


Nyilván,.. ez a gusztus dolga.De semmi bajod nem lesz tőle ,azonkívül hogy az érzésed kissé csorbul.

Ez egy tutira egészséges gyümölcs volt !

2014. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Uhhh, én tegnap megettem vagy fél kilóval.


Ma cseresznyekrémlevest csináltam, amihez ugye magozni kell. Kb. minden 2. kukacos volt, úgyhogy tegnap egy adag fehérjét is bevittem vele. Amúgy inkább legyen kukacos, mint agyonpermetezett. :)

2014. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap meggyet vettem és az összes kukacos volt...
2014. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fáról leszedem, egyből benyomom. Nem különösebben foglalkozok vele. Málna által is már vagy 100 hangyát biztos megettem.
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok tudni róla, de nem is eszek gyakran...
2014. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha az első szétszedett szemben van, akkor már nem tudom megenni a többit sem.Fehérje ide vagy oda, gusztustalan, és főleg az, hogy a kukac a végtermékét is a cseresznyében hagyja.Gyerek koromban én is a fáról ettem, de az igazi ropogós cseresznye volt,soha nem volt kukacos.
2014. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!